دسته‌بندی نشده

آموزش راه اندازی کارت خروجی دیجیتال مگاشید با HMI Delta

به نام خدا

قسمت سوم آموزش محصولات شرکت محرکه گستر آرشید

آموزش راه اندازی کارت خروجی مگاشید با HMI Delta ( دلتا ) – نحوه برنامه نویسی HMI – قسمت اول

در این قسمت از آموزش محصولات شرکت محرکه گستر آرشید، با نحوه برنامه نویسی HMI برای اتصال کارت خروجی دیجیتال 16 کانال مگاشید به HMI دلتا از طریق پروتکل مدباس آشنا خواهید شد. این آموزش ها کاملا رایگان بوده و به صورت تصویری برای شما عزیزان ارائه خواهند شد. تمام جزئیات نرم افزاری برای نوشتن داده بر روی کانال های کارت خروجی مگاشید، در نرم افزار DOP Soft در این ویدیو آموزش داده شده است. در قسمت بعدی آموزش، سخت افزار اتصال کارت خروجی مگاشید به HMI دلتا بررسی خواهد شد. در قسمت های بعدی نیز آموزش های بیشتر (از جمله اتصال همزمان چند حسگر به HMI دلتا، اتصال کارت های ورودی/خروجی به HMI دلتا و …) برای شما مخاطبین و همراهان عزیز تدارک دیده شده است.

هدف از ارائه این مجموعه آموزشی، بررسی کیفیت و اطمینان پذیری سنسورها و کارت های ورودی/خروجی مگاشید از حیث پشتیبانی از پروتکل ModBus است. با مشاهده این ویدیوها، میتوانید از صحت عملکرد ماژول های مگاشید اطمینان حاصل کرده و با خاطری آسوده، از محصولات ما در سیستم های اتوماسیون خود استفاده کنید. بدیهی است در صورت استفاده شما از سایر برندهای PLC و HMI ، امکان استفاده آسان از محصولات مگاشید همچنان مهیا است، چرا که محصولات ما به خوبی از پروتکل مدباس پشتیبانی می کنند و قابلیت امکان استفاده از آن ها برای فعالان و متخصصان سیستم های اتوماسیون صنعتی، در هر پلتفرمی به خوبی فراهم شده است.

 

 

 

 

لینک ویدیو

لینک نمونه برنامه

 

برای سفارش کارت ورودی/خروجی مورد نظر خود به فروشگاه سایت مراجعه فرماید. در صورتی که به سفارشی سازی نوع بسته بندی و سایر مشخصات محصولات تمایل دارید، با شماره های پشتیبانی فنی شرکت (09032524796) تماس حاصل فرمایید.

موفق موید باشید