دسته‌بندی نشده

بررسی اتصال همزمان چند سنسور مدباس مگاشید به MHI Delta (دلتا)

به نام خدا

قسمت پنجم آموزش محصولات شرکت محرکه گستر آرشید

بررسی نرم افزاری و سخت افزاری اتصال همزمان چند سنسور مدباس مگاشید به MHI Delta (دلتا)

در این قسمت از آموزش محصولات شرکت محرکه گستر آرشید، با نحوه اتصال همزمان چندین سنسور مدباس مگاشید به HMI Delta آشنا خواهید شد. این آموزش ها کاملا رایگان بوده و به صورت تصویری برای شما عزیزان ارائه خواهند شد. در قسمت های قبلی آموزش، تمام جزئیات نرم افزاری برای قرائت مقادیر از یک حسگر دما و رطوبت مگاشید، در نرم افزار DOP Soft آموزش داده شد، همچنین سخت افزار اتصال سنسور دما و رطوبت مدباس مگاشید نیز مورد بررسی قرار گرفت. در این قسمت از آموزش، نرم افزار و سخت افزار اتصال چندین سنسور مدباس مگاشید به HMI دلتا بررسی شده است. روش آموزش داده شده، به صورت کلی برای تمام حسگرهای مگاشید (از جمله دمای آب و خاک، نور، PT100، گاز و …) قابل استفاده است. در قسمت بعدی نیز آموزش اتصال همزمان سنسورهای مدباس مگاشید و کارت خروجی دیجیتال مدباس مگاشید آموزش داده شده است.

هدف از ارائه این مجموعه آموزشی، بررسی کیفیت و اطمینان پذیری سنسورها و کارت های ورودی/خروجی مگاشید از حیث پشتیبانی از پروتکل ModBus است. با مشاهده این ویدیوها، میتوانید از صحت عملکرد ماژول های مگاشید اطمینان حاصل کرده و با خاطری آسوده، از محصولات ما در سیستم های اتوماسیون خود استفاده کنید. بدیهی است در صورت استفاده شما از سایر برندهای PLC و HMI ، امکان استفاده آسان از محصولات مگاشید همچنان مهیا است، چرا که محصولات ما به خوبی از پروتکل مدباس پشتیبانی می کنند و قابلیت امکان استفاده از آن ها برای فعالان و متخصصان سیستم های اتوماسیون صنعتی، در هر پلتفرمی به خوبی فراهم شده است.

 

 

 

 

لینک ویدیو

لینک نمونه برنامه

 

برای سفارش حسگر مورد نظر خود به فروشگاه سایت مراجعه فرماید. در صورتی که به سفارشی سازی نوع بسته بندی و سایر مشخصات محصولات تمایل دارید، با شماره های پشتیبانی فنی شرکت (09032524796) تماس حاصل فرمایید.

موفق موید باشید