دسته‌بندی نشده

حضور شرکت محرکه گستر آرشید در رویداد تقاضای فناوری صنعت کشاورزی

رویداد تقاضای فناوری صنعت کشاورزی با حضور روسای کمیته کشاورزی اتاق های بازرگانی سراسر کشور، مسئولین شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، صنعتگران و فعالان بخش کشاورزی و شرکت های فناور در حوزه کشاورزی، روز چهارشنبه 16 بهمن ماه سال 1398 به همت شرکت سنجش و دانش آریک در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد. در این رویداد، 53 نیاز فناورانه در حوزه کشاورزی و صنایع وابسته به شرکت های فناور اعلام شد.

شرکت محرکه گستر آرشید نیز به عنوان عضوی از خانواده بزرگ شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و با تکیه بر تولید محصولات دانش بنیان در حوزه هوشمندسازی و اتوماسیون زراعت و باغداری، گلخانه، پرورش دام و طیور و آبزیان، در این رویداد شرکت کرده و به ارائه راهکارهای خود در زمینه های مختلف کشاورزی و صنایع وابسته پرداخت. غرفه و محصولات شرکت محرکه گستر آرشید در این رویداد مورد استقبال حضار محترم، متقاضیان فناوری های نوین در صنعت کشاورزی، مسئولان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و سرپرست محترم وزارت جهاد کشاورزی جناب مهندس عباس کشاورز قرارگرفت.

انعقاد سه تفاهم نامه همکاری در زمینه هوشمندسازی گلخانه، طراحی و ساخت تجهیزات اتوماسیون صنایع مرغ گوشتی و بازرگانی تجهیزات کشاورزی، از جمله دستاوردهای شرکت محرکه گستر آرشید در این رویداد بود.

انتهای خبر/

 

بازدید جناب آقای دکتر دخیل علیان، معاون محترم توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از غرفه و محصولات شرکت محرکه گستر آرشید

بازدید جناب آقای مهندس کشاورز، سرپرست محترم وزارت جهاد کشاورزی از غرفه و محصولات شرکت محرکه گستر آرشید